ماموریت ما


ما در مجموعه فرازدان با توجه به نیاز سازمان ها و شرکت های پروژه محور ، برای داشتن مدیریت یکپارچه روی منابع خود، جهت دست یابی به اهداف پروژه ها ، پیاده سازی استاندارد‌های مدیریت پروژه مطابق با جدیدترین و کاربردی ترین روش های روز را هدف خود قرار داده ایم. امیدواریم با داشتن متخصصین با تجربه خود و همراهی شرکتهای پیشرو در این زمینه بتوانیم گام های موثری در کشور عزیزمان برداریم.


فرازدان با مشارکت تعدادی از کارشناس‌های ارشد مهندسی صنایع ، مکانیک ، برق ، نرم افزار و مدیریت ؛ برای ارائه خدمات برنامه ریزی و کنترل پروژه و همچنین مطالعات امکان سنجی پروژه ها و ارزیابی مالی ، با تمرکز بر یکپارچگی سیستم‌های مدیریتی و استانداردهای مدیریت پروژه PMBOK  فعالیت می‌کند. برای انجام این خدمات از بستر سخت افزار و نرم افزاری ؛ اکسل Excel و مایکروسافت پراجکت MS Project و پریماورا اینترپرایز P6 و پرت مستر Pertmaster و کامفار ComfarIII بهره می گیرد.

  • برنامه ریزی جامع و انعطاف پذیر

  • پیاده سازی فرآیندهای مدیریت پروژه و دستورالعمل ها

  • ایجاد بانک های اطلاعات پروژه و داشبوردهای مدیریتی

  • ثبت دروس آموخته پروژه و تبدیل آنها به فرآیندهای کاری

درباره فرازدان

فرازدان آماده همکاری با شما

کارشناسان مجرب ما در مجموعه فرازدان آماده ارائه خدمات مدیریت پروژه برای دست یابی شرکت شما، به حداکثر هماهنگی بین پروژه ها و تیم های کاری و کسب رضایت کارفرمایان پروژه ها هستند. شما می توانید با ما تماس بگیرید و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

پروژه های عمرانی و صنعتی
پروژه های عمرانی و صنعتی
انواع پروژه ها در زمینه پالایشگاه، پتروشیمی، نیروگاه، سدسازی، خطوط انتقال، تصفیه خانه آب و فاضلاب صنعتی و شهری، کارخانه های تولیدی، طراحی و ساخت انواع مجتمعهای تجاری، اداری و مسکونی
پروژه های فناوری اطلاعات و تجاری سازی تکنولوژی ها
پروژه های فناوری اطلاعات و تجاری سازی تکنولوژی ها
انواع پروژه ها در زمینه مطالعه، طراحی، توسعه، پیاده‌سازی، پشتیبانی یا مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی مبتنی بر رایانه و شبکه ها، خصوصاً برنامه‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزار رایانه
فرازدان

برای رقابت در دنیای پر از تغییرات حال حاضر ، حتما مدیریت صحیح منابع سازمان شما مهمترین چیزی است که باید به آن بیاندیشید

فرازدان همراه شما برای مدیریت پروژه ها